E FUNDIT/ Ç’do ndodhë? Basha nuk ndalet, del nga mbledhja dhe njofton të papriturën

Opozita ka vendosur te mbaje protesten e radhes me 25 Maj ne oren 19:00.
Lajmin e beri te ditur, lideri i opozites, Lulzim Basha.
Basha tha se vendimi u mor ne mbledhjen e kryesise se PD.