E  habitshme/ Shqiptarja rreh keq burrin dhe kunatin, përfundojnë të dy në spital

Një ngjarje që nuk raportohet ccdo ditë ka ndodhur ditën e sotme. Një shqiptare ka dh.un.uar dhe ka bërë për spital dy familjarë të saj.

Ngjarja ka ndodhur në komunën e Deçanit dhe gruaja ka rrahur dhe ka bërë për spital të shoqin dhe kunatin e saj. Ajo më pas është arrestuar dhe akuzohet për dh.unë në familje, ndërsa të dhu.nuarit janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

“Është arrestuar një e dyshuar femër kosovare, pasi e njëjta ka su.lm.uar fizikisht dy meshkuj kosovarë, e dyshuara është dërguar një herë në spitalin rajonal të Pejës për tretman pastaj me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje për 24 orë”, shkruhet në njoftim të policisë.