E la burrin për një tjetër, këngëtarja e njohur kapet në skena të nxehta

Para disa ditesh, u raportua se këngëtarja e njohur Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës.

Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e tyre.

Ndërkohë Miley u pa në Como të Italisë, në skena të nxehta me blogeren Kaitlynn Carter. Ndërkohë aktori nuk ka reaguar në lidhje me ndarjen. Ai gjendet në Australi me të vëllain Chris, I cili do të festojë ditëlindjen.