E lidhur me Bekim Balajn? Kejvina Kthjella zbulon të vërtetën

Bukuroshja Kejvina Kthjella e cila e mbylli punen me Ermal Mamaqin, është pa diskutim një ndër femrat më simpatike dhe më të komentuara në mediat rozë në vendin tonë. Së fundmi, ajo ka nisur një eksperiencë të re në “Dance With Me”.

Gjatë momentit të vlerësimit, Kejvina u pyet nëse është apo jo në një lidhje. Kjo pyetje u bë pasi janë të shumtë njerëzit që kanë interes të dinë statusin e saj aktual.

d9c16686e5265de1a8e7958643f9ae9e_L-620x347

Ish-velina u përgjigj prerë duke treguar se nuk ka një të dashur në jetën e saj. “Jo, nuk jam në një lidhje, jam vetëm”, u përgjigj Kejvina.

PANORAMASPORT.AL

Kejvina Kejvian

ke1