E mbani mend aktoren që çmendi shqiptarët tek seriali Rubi? Ja çfarë i ka ndodhur asaj

E mbani mend aktoren Jacqueline Bracamontes? Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar më pjesëmarrjen e saj në serialin e famshem qe mbertheu pas ekranit te madh e te vogel, Rubi.

Ajo ishte shoqja e Rubit, dhe kjo e fundit i mori te fejuarin.

Rreth një muaji më pare, aktorja e njohur e serialeve meksikane u bë nënë e dy vajzave binjake. Emilia dhe Paola e bënë aktoren nënë për herë të pestë.