E mbani mend Taulantin që kërkonte një motër? Ja si duket ai sot, por i ka ndodhur edhe diçka

Te gjithe e kemi dashur dhe ende e shohim me nostalgji jo vetem ate, por te gjthe filmat e kinematografise shqiptare, megjithate Taulanti kërkon një motër, është një nga më të dashurit për shqiptarët. Aktori që luante rolin e Taulantit në të vërtetë quhet Donald Kokona.

Sot kanë kaluar shumë vite që nga koha që kur është xhiruar ky film. Aktori ishte i ftuar se fundmi ne Soiree, me Jonida Shehun dhe në rrjetet sociale merr vesh se ai ka disa kohë që është bere baba.