E mbuluar me petale trëndafili dhe n.udo, moderatorja shqiptarë ka një thirrje të fortë për Shën Valentin

Moderatorja e njohur Roza Lati, ka publikuar disa foto shumë j.oshëse me rastin e festës së Shën Valentinit.

Me këtë rast ajo ka bërë edhe një thirrje të fortë duke marrë parasysh se numri i vajzave të v.r.ara nuk është i vogël kohët e fundit.

Në një postim në Instagram, Roza shkruan:

Gezuar Shen Valentinin! ♥️
Edhe se… ne fakt… nje gjest edhe me te madh dhe fisnik do bej per Shen Valentin… prap se prap.. vlen ti them ndjekesve te mi: Dashuroni miq.. dhe SHPREHENI! Sepse ne nuk lexojme dot mendje..! Mos kini druajtje! Lini krenarine dhe Sedren menjan. Duaj! Duaj me shpirt! Duaj pa kushte! Mos ki frike nese lendohesh!!! E ku ka me bukur se lendimi dashurise…! 🔥 Uroj shume dashuri per te gjithe!!! Sepse sipas statistikave europiane… kombi jone kishte dal si kombi qe ben me pak dashuri. Le te kthejme faqe! Te duam dhe te leme te shkoj ke nuk duam me!!! Boll i dhate lajme vrasjeje mediave Shqiptare! 🥀”