E nxorën një ditë më parë nga b.urgu, ja si duket pas dijsa muajsh brenda S.tresi

“Dhurata më e mirë që mora për ditëlindje ishte LIRIA”.

Këto ishin fjalët e para qe tha në një postim në Instagram mbrëmjen e djeshme, këngëtari Arkimed Lushaj i njohur me nofkën S.tresi.

“Nuk thyhem para sfidave çfarëdo qofshin ato dhe sot në orën 00:00 me familjen time ,miqtë dhe të afërmit ditlindjen time e ndaj me ju sepse ju më ishit pranë gjithmonë në kohë të mira dhe të vështira.Dhurata mē e mirë qe morra për ditēlindje ishte LIRIA !! I JUAJI ARKIMED LUSHAJ (STRESI)”

Rikujtojmë se Stresi është arrestuar dhe ka qëndruar i burgosur që nga tetori i vitit të kaluar.

VIDEO KETU