E pazakontë, këngëtarit i marrin flakë flokët në koncert, c’ndodhi në skenë (VIDEO)

E pazakontë ka qenë ajo që ka ndodhur live në skenën e një koncerti, ku këngëtarit i kanë marrë flakët flokët gjatë performancës. Po parvarsisht kësaj ai ka vijuar të këndojë. Ngjarja ka ndodhur me anëtarët e bendit “Hairball” dhe Bobby Jensen, i janë djegur flokët teksa po performonte në Detroit të Michigan-it, mirëpo ai ka vazhdaur të këndojë.

Basisti i bendit kishte provuar që të shuante zjarrin në flokët e tij, por meqë nuk ia ka dalë ai ka kërkuar ndihmë nga dy anëtarë të ekipit. Në një intervistë për Ultimate Classic Rock, Jensen ka thënë se e kishte ditur se i ishin djegur flokët, por se nuk ia kishte ndjerë fare pasi që ajo ishte pjesë e zbavitjes.

Per videon