“E pyete by*ën mirë kur erdhe në hotel!”/ Gruaja rreh me g.rushta dhe sh.pulla burrin që e kapi duke…Një grua ka goditur me shpulla dhe grushta burrin e saj që ndodhej në makinë.Sipas qytetarit që ka dërguar videon, ajo e ka kapur atë pasi e kishte t.radhtuar.Teksa i gjuan ajo dëgjohet që i thotë:

Më kishe dhënë fjalën që s’do shkoje në hotel. Mendove për gruan kur erdhe. E pyete bythën mirë kur erdhe në hotel

Qytetari shkruan se burri ishte edhe i dehur. I ndodhur ulur në makinë, burri nuk ka bërë asnjë lëvizje, ndoshta edhe i kapur “mat”.

Qytetari shkruan:

Pershendetje JOQ! Ne tirane. Jo vetem burrat rafin grate. E kapi duke tradhetuar. Ai ishte dhe I dehur. Ne po rrinim me cunat aty qe te reagonim neqofte se bente gje.