E rëndë/ Del foto e djalit që a.buzoi s*k.sualisht me minorenen, fakti s.kandaloz për të

Djali që shihni në foton më poshtë, Sali Berisha thotë se është personi që ka a.buzuar me një vajzë në Sarandë.

Në një postim në rrjetet sociale, bazuar në informacionet e qytetarit dixhital, Berisha thotë se ai është ende i lirë dhe nuk kapet edhe pse është vërtetuar fajësia e tij.

POSTIMI I PLOTE I BERISHES

Ne narkoshtetin e perdhunuesve perdhunimi eshte merite!

Lexoni denoncimin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

pershendetje doktor jam nje i aferm i nje vajze e cila esht perdhunuar ne sarand ,perdhunusi pasi esht kapur nga policia e sarandes dhe kunderdrejt nj pagese ka dal dhe endet i lir jo vetem q endet i lir po shteti nuk vepron fare nuk dija kujt ti drejtohesha vetem ju mund te ma zgiidhni kete problem autori vepres esht e faktuar shkencerisht qe vajza esht perdhunuar dhe ai prap esht i lir jo vetem qe esht i lir po shet dhe heroin dhe kokain para shkolles ekonomike antonio thanas ktq 2 persona jan autoret ,autori perdhunumit quhet alion pasho dhe shperndarsi qe shet kokain dhe heroin quhet landi sulejmani