E rëndë/ Deputeti shqiptar pl.agos me ar.më djalin e tij dhe një person tjetër

Një deputet i partisë Bashkimi Demokratik për Integrim, BDI, nga Tetova thuhet se ka pla.gosur djalin e tij dhe një person tjeter.

Sipas burimeve të Gazetës Lajm, deputeti ka pla.gosur aks.identalisht me ar.më ndërsa rasti ka ndodhur në një dasmë

Informacioni ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nga policia e Tetovës, dhe as identiteti i deputetit shqiptar.