E RËNDË/ Dy automjete kokë më kokë, çfarë ka ndodhur kështu

Dy automjete dhe një motocikletë janë përplasur rëndë në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur afër Liceut Artistik. Mësohet se në ka edhe të plagosur, pasi autoambulanca ka mbërritur aty duke shoqëruar dy prej tyre. Por ende nuk dihet sesa persona janë lënduar