E réndë/ Gjendet i pajetë në ballkonin e banesës 63-vjeçari

Një burrë i ka dhënë fund jetës duke u vetëvárur në ballkonin e banesës së tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “29 Nëntori” në Vlorë.

Ky shtetas jetonte vetëm dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhùne.

“Rreth orës 18:45, në lagjen “29 Nëntori”, Vlorë, në ballkonin e banesës së tij është gjetur i vetvárur shtetasi N.D., 63 vjeç. Ky shtetas jetonte vetëm dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhùne.

Grupi hétimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.