E rëndë në Lezhë-Shëngjin, 3 makina përpl.asen keq me njëra-tjetrën, ka të pla.gosur rëndë

Një aksident masiv dhe i fri.kshëm mësohet se ka ndodhru mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin dhe si pasojë dy drejtues mjetesh kanë mbetur të pla.gosur.

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin dhe si pasojë dy drejtues mjetesh kanë mbetur të plagosur. Sipas informacioneve të para, mësohet se të plagosurit janë dërguar në Spitalin Rajonal të Lezhës.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po heton për shkaqet.