E rë̄ndë/ Shkon në dy numri i vīktimave nga aksidenti i një dite më parë (Emrat)Mengjesin e sotem eshte njoftuar se ka shkuar në dy numri i vik.timave të aksidentit të djeshëm, në vendin e quajtur Shkalla e Tujanit në Tiranë. Defa Kaloshi, nëna e shoferit të mjetit, Neki Kaloshi ka ndërruar jetë sot në spitalin e Traumës.Ajo ishte pasagjere në mjet. Ndërkohë, i ati, i cili po ashtu ndodhej në automjet ndodhet në spital dhe ka dalë nga rreziku për jetën.Sakaq, policia ka arrestuar shoferin Neki Kaloshi. Mësohet se ky i fundit është ende në spital duke marrë trajtim për plagët e marra. Ndërkohë, në vendngjarje dje ka humbur jetën dhe pasagjeri tjetër në mjet, 68 vjeçari me inicialet Hidër Daci.