E rëndë, sulmohet këngëtarja shtatzënë, zbulohet si i ngritën kurth

Eshte perballur me nje situate tejet te veshtire reperja e njohur, ndersa eshte sulmuar ne makinen e saj.

Reperja e njohur, Yung Mami, ka raportuar se e kanë su.lmuar me a.rmë zjarri një person i paidentifikuar.

Në polici, Yung ka treguar se ajo ka qenë duke ecur me makinë, kur një person nga një makinë tjetër e qëlloi me ar.më. Ajo ka treguar se nuk e ka parë agresorin për shkak se i kishte dritat ndezur, ndërsa ka rrëfyer se  të shtënat erdhën nga pas dhe se ajo ishte qëlluar në pjesën e makinës ku qëndron goma rezervë.

Deri më tani, pista kryesore ku po heton policia është reperi Kodak Black, i cili është në burg për mbajtje ar.me. Në një prej këngëve të tij, ai i kishte bërë diss reperes, e cila e kishte refuzuar.