E rëndë/ Vetëm 18-vjeç, m.bytet i riu në Shëngjin

Një 18 vjeçar me inicialet E. M nga Kruja është mbytur tek ‘Rana e Hedhur” ne kufirin mes Velipojes dhe Shëngjinit.

Në vendngjarje janë angazhuar shërbimet e Policisë në DVP Lezhë,Policia Kufitare si dhe Polumbarë të Reneas.

Njoftimi i policisë:

Lezhë/Informacion Paraprak

Në plazhin e Shengjinit, tek ‘Rana e Hedhur”dyshohet se është mbytur, shtetasi E.M.,18 vjeç,banues në Krujë

Në vendngjarje janë angazhuar shërbimet e Policisë në DVP Lezhë,Policia Kufitare si dhe Polumbarë të Reneas