E shtypi teksa po bënte fotografi, dalin pamjet e para nga a.ksidenti i turistit të huaj

Kanë dalë fotot e para nga a.ksidenti i pak minutave më parë në Librazhd.

Një turist i huaj mbeti i p.lagosur teksa u p.ërplas nga një makinë.

Turisti me origjinë nga Ukraina kishte dalë buzë rrugës për të bërë një foto të tunelit pranë Xibrakës, në momentin kur një automjet ka hyrë në parakalim dhe ka humbur kontrollin e makinës. Si pasojë, makina ka marrë përpara turistin e huaj duke e lënë të plagosur. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka shoqëruar drejtuesin e makinës, ndërsa turisti është transportuar në spital./Express

Pamjet u publikuna nga report tv.