E sikletshme/ Shikoni Melania Trump kur kapet nga kamera duke…

Në debatin e fundit presidencial mes Trump dhe Biden për zgjedhjet presidenciale që do të zhvillohen në 3 nëntor, ra në sy sërish një sjellje tashmë e njohur e Zonjës së Parë.

Melania u pa t’ja heqë dorën me forcë presidentit teksa ecnin sëbashku për të dalë nga skena.

Ky moment është bërë viral në rrjet dhe përdoruesit e Twitter-it shpërthyen me komente.

Kjo nuk është hera e parë që Zonja e Parë vë në siklet presidentin, të cilit shpesh preferon të mos e kapë prej dore, dhe kamerat kanë fiksuar edhe momente kur Donald Trump kërkon që ata të rrinë me duart e bashkuara.

34746858-0-image-a-32_1603448484413a3be05376c5d838ab2987791e1d335e2president-donald-trump-and-us-first-lady-melania-trump-news-photo-1603457789