E tm.errsh.me/ Aksid.ent i fortë i sapo ndodhur, ka të pla.gosur, në gjendje të rë.ndë drejt spitalit

Një aksident është regjistruar në Vrake të Malësisë së Madhe, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Deri më tani bëhet me dije se 4 persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja.

Ndërsa raportohet se të plagosurit janë transportuar drejt Spitalit Rajonal të Shkodrës dhe se janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Vijon…