E tm.errshme/ Stresi publikon foton e ARKIVOLIT në mes të shtëpisë: Vetëm kush e ka provuar mund…

Reperi Stresi ka shokuar sot ndjekësit, teksa ka publikuar në Instastory një foto arkivoli, ku ka zbuluar dhe lajmin e hidhur se qeni i tij Dei, ka ngordhur.

‘Lamtumire Dei. Askush smund ta kuptoje dashurinë apo dhimbjen për të, vetëm kush e ka provu vetë‘- janë fjalët prekëse të reperit.

Duket se Stresi ka pasur një lidhje shumë të fortë me qenin e tij dhe humbja e këtij të fundit e ka bërë shumë emocional.