E tme.rrshme/ Jeta e Angelina Jolie në rre.zik, një bo.mb u gjet në…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë xhirimeve të “The Eternals”. Aktorët  u evakuuan pasi në vendin ku po xhironin u gjet një bo.m.bë e pashpë.rthyer.

Xhirimet ndaluan dhe kasti, përfshirë Angelina Jolie dhe Richard Madden, u transportuan drejt Fuerteventura në ishujt Kanare sapo u zbulua b.o.mba.

B.o.mba u hoq nga ekspertët dhe u sigurua zona, prandaj shumë shpejt mund të rifillojnë xhirimet.

Sipas ekspertëve b.om.ba mund të ishte aty prej dekadash, por nuk dihej çfarë mund të ndodhte nëse ajo do të prekej. Kasti i filmit përfshin edhe emra të tjerë të njohur si Salma Hayek, Brian Tyree Henry, Kumail Nanjiani dhe Kit Harington, që nuk ishin të pranishëm në xhirime në kohën që ndodhi incidenti.

Lexo edhe: