E tme.rrshme/ Një tjetër i vd.ekur në punë në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë raportohet nga mediat se ka ndodhur pak minuta më parë në  Urë Vajgurore, ku një traktor është përmbysur në një gurore.

Si pasojë e përmbysjes së mjetit një person ka mbetur i vd.ekur.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i vikti.mës, ndërkohë që po punohet për hetimin e dhe zbardhjen e ngjarjes.