E tradhëtoi me një deputet dhe u ndanë? Flet për herë të parë Rudina Dembacaj (video)

Ka disa jave qe emri i saj po permendet ne te gjitha mediat roze te cilat po shfrytezojne cdo detaj ne rrjetet sociale per te bere lajm e per te zbardhur nese eshte e vertete qe Rudina Dembasaj eshte ndare nga bashkeshorti i saj.

Por ne kete interviste, për herë të parë pas kaq shumë kohësh, e pyetur nga moderatorja Arjola Shehu, se a ndihet e lumtur, Dembacaj, thotë se është shumë shumë e lumtur.

Me ironi, Dembacaj, këtë lumturi, ja dedikon edhe personit që e ka akuzuar, duke ju referuar kështu portaleve që kanë shkruar për një tradhëti të Rudinës me një deputet.

“Se kush më ka akuzuar, dua të gjej akuzuesin për ca gjëra. Kush më ka akuzuar aman, dua të di kush ma ka bërë këtë akuzën dua ta puth në ballë. Sepse kanë thënë akuzohen Rudina Dembacaj për kshu kshu kshu. Po ma gjetën kush më ka akuzuar do i jap ca të duan”.

Ka bërë mirë apo ka bërë keq që të ka akuzuar?

“Jo dua ta di një herë pse më ka akuzuar, okej dhe kam zgedhur të mos flas fare, nuk dua të flas për momentin. Sigurisht që unë do flas në një moment”.

Nga gjendja shpirtërore je OK në këtë moment?

“Nga gjendja shpirtërore të them të drejtën jam shkëlqyeshëm. Jam e lumtur për momentin”.

Të qenurit aktore humori, një moderatore shumë e mirë e ekranit, Rudina ja dedikon dhe falenderon pafund, presidentin Ylli Ndroqi, i cili i hapi dyert e ekranit në momente të vështira dhe i besoi një nga projektet më të ndjekura televizive.

VIDEO KETU