E TRISHTE/ Tjetër d.ivorc mes VIP-ave, këngëtari shqiptar tregon për herë të parë si ndihet pas ndarjes

Edhe lajmi për ndarjen e reperit te njohur Arkimed Lushaj nga Keisi, pas shume vitesh lidhje, ashtu si Nora me Robertin, zuri nje vend te madh ne mediat roze.

Asnjëri prej tyre nuk e pranoi publikisht, por gjasat ishin kështu dhe thashethemet për ndarje qenkan të vërteta.

I ftuar në emisionin e Roza Latit “Bukë me vete”, S.t.r.esi foli për herë të parë publikisht për ndarjen.

Teksa sqaroi se asnjëri nga postimet e tij ne rrjetet sociale se fundmi nuk kane pasur lidhje me Keisin, shtoi se ai e kalon shpejt ndarjen.

“Unë s’kam postuar dhe s’do postoj kurrë për këtë punë. Janë çështje që nuk është hera e parë që i kaloj. Jam shumë i fortë. Unë e kaloj shumë shpejt çdo gjë”, u shpreh ai.