E turpshme, këngëtarja jonë e preferuar një ‘idiote’, i uli pantallonat të riut dhe i nxori organin para…

Një model, Josh Klos,  ka hedhur akuza të forta kundrejt këngëtares shumë të njohur Katy Perry, me të cilën ka bashkëpunuar për videoklipin ‘Teenage Dream ’.

Ai ka thënë se ndërsa kanë qënë në një festë të përbashkët të një ditëlindjeje të një miky të tyre, ajo i ka ulur pantallonat e tij dhe ka treguar organin gjenital para miqve.

Ai tha se e bëri publike këtë histori të ndodhur kohë më parë pasi thuhet se vetëm meshkujt e pushtetshëm abuzojnë, por në fakt edhe femrat e pushtetshme dhe të famshme janë poshtëruese./ShkodraNews/