Eduard Ndocaj “ia bën bam”, prezanton vajzën e tij dhe s’e keni idenë ç’yll qenka

Deklaratat e tij bejne gjithmone buje. Ish-deputeti Eduard Ndocaj eshte nje nder me te komentuarit ne politiken shqiptare.

Por, Ndocaj mundohet ta mbajë larg mediave familjen e tij.

Mirëpo si rrallëherë, Ndocaj ka pulikuar sot një foto të vajzës së tij dhe e ka uruar për ditëlindjen e 15-të.

‘Sot vajza e dytë mbushi 15 vjeqe dhe babi e uron edhe 100 te tjera qofsh e lumtur gjithmon bija ime Auguri’, shkruan ish-deputeti kaubojs krahas fotos së vajzës, e cila shihet që ka një ngjashmëri mjaft të madhe me Ndocajn.