Eduarti “përp.las” të dashurën e tij me Xhensilën e Besit, ç’ndodhi mbrëmë që e panë të gjithë

Moderatorja Arbana Osmani dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj jane pare shume te aferta kohet e fundit per shkak te miqësise se ngushtë mes aktorit Bes Kallaku dhe partnerit të ri të Arbanës, Eduart Grishaj.

Në premierën e filmit ‘Gjyshja’ të Grishajt nuk mund të mungonin Xhensila dhe Besi. Por ajo që ra në sy është pikërisht veshja e dy vajzave të ekranit. Ato krijuan pak ‘përplasje’ me zgjedhjet e tyre të njëjta

Ato kishin zgjedhur të njëjtin rip dhe këpucë nga firmat e kushtueshme ‘Dior’.

Ndër të tjera shtojmë se miqësia mes tyre është bërë edhe më e fortë pas realizimit të klipit ‘Sekreti im’ ku regjisor ishte sërish Eduardi.