Elisa Spiropali prezanton vajzën, zbuloni se ku e kalon të dielën (FOTO)

Ministrja për Shtetin dhe Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali prej 3 vitesh është nënë e një vajze, të cilën e ka pagëzuar me emrin Nalta.

Spiropali e ka prezantuar vajzën në intervista të ndryshme televizive, ku dhe është shprehur me shumë keqardhje për kohën e pakët e pakët që kalon me të, për shkak të angazhimeve të shumta.

Rreth një orë më parë, ministrja ka publikuar në ‘Instagram’ një foto të Naltës, e cila shfaqet e qeshur dhe plot dashuri.

Mesa duket Spiropali ka preferuar që fundjavën ta kalojë në periferi të Tiranës dhe t’i dedikoj kokë vajzës.