Elvana Gjata fotografohet duke zbritur nga makina e miliarderit rus, ç’ndodhi pak ditë më parë

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Elvana Gjata u shfaq në një event në Tiranë, ku rrëmbeu vëmendjen me veshjen e saj.


Ajo mori vëmendjen e veshur me një kostum nga stilistja italiane Alberta Ferreti, por ajo që ra më tepër në sy ishte automjeti luksoz i tipit “Benz” mban emrin e një prej miliardërëve rus që quhet Ziyad Manasir, i cili është pronari i grupit “Manaser Group”.


Kjo është një kompani në fushën e ndërtimeve, rikonstruktimeve dhe karburantëve, sipas Iconstyle.al.

Madje, revista “Forbes” e ka futur në vitin 2015 Ziyad krahë miliarderëve të tjerë me një pasuri 1.1 miliardë dollarë. Mesa duket, Elvana ka marrë këtë automjet luksoz për të mbërritur në eventin e bujshëm gjithë stil. Burimi: Iconstyle