EMRI/ E rëndë në Lezhë, pla.goset një 21 vjeçarNjë tjetër ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e djeshme. Mësohet se në Lezhë është pla.gosur me sende të forta një i ri. I pla.gosur ka mbetur 21 vjeçari, Gj. Kokaj.Ai është dërguar në gjendje të rëndë në spital ndërkohë që mësohet se uniformat blu po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve.