EMRI/ Ngj.arja e tme.rrshme, tra.gjike, o Zot sa i ri, vd.es në vendin e punës

Një ngjarje shumë e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme, teksa një i ri nga Deçani ka ndërruar jetë tr.agjikisht në vend të punës.

Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook kreu i kësaj komune, Bashkim Ramosaj.

Ramosaj ka bërë të ditur se bëhet fjalë për të riun nga Gllogjani i Decanit, Erion Isufaj.

“Tronditës lajmi për ndarjen nga jeta e të riut nga Gllogjani i Deçanit Erion Afrim Isufaj. Erioni humbi jetën tr.agjikisht në vendin e tij të punës. Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjithëve për Erionin”, ka shkruar ai.

Ende nuk ka detaje për ngjarjen.