EMRI+FOTO/ Bëhet për spital qytetari, policia liron autorin se ka lidhje të forta me PS

Një qytetar me emrin Lutfi Biçaku thuhet se është dh.u.nuar teksa ka qenë duke dalë nga banesa e tij.

Ka qenë i vëllai që e ka treguar rastin e thotë se gjendja e tij është kritike.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton e tij, ndërsa autori i këtij krimi sipas denoncuesit është lënë i lirë. Autori i ngjarjes sipas denoncuesit është Latif Desari, daja i të cilit është pjesë e PS-së.

Ja mesazhi i plotë:

Rrihet barbarishit per spital qytetari duke dale nga shtepia, agresori shetit i lire!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Doktor Berisha Dje mbasdite në fshatin Luz I madh Duke dalë nga shtëpia e tij Del djali i Xhelal Desarit dhe i bllokon rrugën qytetarit Lutfi Bicaku per disa arsye të hershme, konflikte të hershme…për të cilën drejtësia nuk ka vepruar… Policia nuk ka vepruar sepse daja djalit rilindas Banush Biba ja ka mbyll gojen me para të krimit…daja biznesmen i ka dhënë lekë për t’mos vepruar..Dhe sot gjendja e vllait tim, Lutfi Bicaku është kritike…
Ju lutem të beni veprimet e juaja ….

Bëni verifikimet e juaja dhe nëse genjej un atëherë marr përgjegjsi penale…

Policia e ka shoqëru në spialin e Kavajes dhe spitali nuk e ka mbajtur…Sot qytetari Lutfi Biçaku ndodhet në spitalin e Durrësit…Sot qytetari Lutfi bicaku ndodhet ne spitalin e Durresit…Qytetari qe ka dhunuar vllain është i lirë.. dhunuesi Latif Desari