Eni Çobani bën atë nuk e ka bërë kurrë, çfarë do ndodhë me Ardit Gjebrean tani?

Juristja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Eni Cobani, ka ndarë me publikun për herë të parë një nga pasionet që ne nuk ia dinim deri më sot.

Ajo e paska shumë dëshirë këngën dhe muzikën.

Zonja Eni ka kënduar në Soiree, në emisionin që shfaqet të mërkurën në Top Channel. Ja video:

“Eni Cobani këndon për herë të parë në një studio televizive, “Kur të jesh mërzitur shumë” të Ardit Gjebreas”

Lexo edhe: