Është me ko.ronavi.rus/ E bu.jshme, Ronaldo bën testin tjetër dhe ka një përgjigjeNjë lajm tjetër është marrë sot në lidhje me Cristiano Ronaldon. Juventusi ka njoftuar se ylli portugez është testuar negativ nga COVID-19.Bardhezinjtë kanë konfirmuar se në testet e fundit ai është negativ kështu që Ronaldo tani mund të largohet nga izolimi shtëpiak pas 19 dite karantin.“Testi ka dhënë rezultat negativ. Kështu që lojtari është shëruar pas 19 dite dhe nuk do të jetë më në izolim shtëpiak”.