Festoi ditëlindjen dhe mori urimin prekës nga partneri, por ja detaji që do habiteni për ish Missin shqiptar

Ish-Missi nga Kosova, Diellza Kolgeci, është një ndër figurat më të komenuara të showbiz-it shqiptar.

Daljet e saj publike janë reduktuar ndjeshëm së fundmi, pasi Diellza është bërë nënë e një vogëlushje të quajtur Helena.

Megjithatë, ajo vazhdon të mbetet një ndër emrat më të lakuar në rrjete sociale.

Ditën e djeshme Diellza festoi ditën e lindjes dhe themi me plot bindje se nuk e tregon aspak moshën që ka!

Ish-Missi ka lindur më 23 janar 1978 dhe ka mbushur plot 42 vjeç.

Bashkëshorti i saj, Fisnik Rugova, e ka uruar krahas një poze të çiftit në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës time! Une dhe Helena te duam pafund qofshim gjithmone te lumtur bashke ”- shkruan basketbollisti në postim.

Image