Feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush Bleona Qereti

Bleona Qereti është këngëtarja shqiptare e cila njihet nga publiku si një figurë ekspresive, gjithmonë me stilin e saj ekstravagant.

E shquar për mënyrën e saj të të shprehurit në mënyrë të drejtpërdrejtë dhe pa filtra.

Dhe dita e sotme është e veçantë për këngëtaren pasi ajo feston ditëlindjen.

E lindur me 14 maj 1979 këngëtarja mbush plot 40 vjeç, dhe për këtë ditë të veçantë ajo është e befasuar nga një surprizë në hotelin ku ajo po qëndron.

Siç e ka shprehur dhe vetë Bleona është në kërkim për mashkullin e saj ideal, por me këtë surprize mendojmë se ajo sapo e ka gjetur atë që ajo priste gjatë kësaj kohe.