FOTO/ Aksident i rëndë, makina përpl.as motocikletën

Edhe kjo e diel nuk mund të mbyllej pa një aksident. Ngjarja ka ndodhur në  Belsh. Një makinë ka përplasur motocikletën. Si rrjedhojë, ka mbetur i plagosur një i moshuar.

I moshuari është dërguar në spital për kurim. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje. Ende nuk ka një informacion zyrtar.