FOTO/ Arbitrja s*ksi “ngre temperaturat”, shikoni format bombastike të Emanuela Rustës

Temperaturat e larta të këtyre ditëve të gushtit, mendon t’i ngrejë akoma më shumë arbitrja s*ksi, Emanuela Rusta.

emanuela rusta

Ditët e fundit, ajo ka postuar disa foto të nxehta, ku shfaqet me bikini në natyrë. Rusta, që u bë e njohur sezonin që lamë pas, teksa ishte arbitre linje në derbin mes Tiranës dhe Partizanit, shfaqet me forma bombastike, në këtë prag-sezoni, i cili parashikohet i zjarrtë, edhe me pjesëmarrjen e arbitreve femra.

emanuela rustaemanuela rusta

emanuela rusta