FOTO/ Habit Stresi, tregon lajmin e madh në lidhje me marrëdhënien e tij me Kejsin

Marrëdhënie e këngëtarit Stresi me Kejsin vihet gjithmonë në qendër të vëmendjes. Së fundmi reperi ka publikuar në ‘Instastory’ një foto ku tregon se ka folur një orë me gruan e tij, Kejsin.

Në foto duket kohëzgjatja e bisedës, foto e Kejsit si dhe emri që Stresi i ka vendosur asaj në telefon, ‘My fav’, (e preferuara ime). “Tag kush ka fillu me fol si dikur”, shkruan Stresi në foto.

Kujtojmë se pas debateve që gruaja e tij ka pasur në distancë me moderatoren Roza Lati, janë vënë re disa veprime të Stresit që tregojnë se gjërat mes tyre po vendosen në vijë.