FOTO/ I prekur me ko.ronavi.rus, shtrohet urgjent në spital biznesmeni, e njohim të gjithë

Një tjetër personazh i njohur është prekur nga ko.ronaviru.si. Biznesmeni i njohur, njëherazi Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka është infektuar nga COVID-19.

Mësohet se ai është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve të Infektivit dhe gjendja e tij është e qëndrueshme.