FOTO-ja/ Filloi shkolla, Rudina Dembacaj, fjalë zemre për vajzën e Mark Frrokut…sa e bukurMarrëdhënia e aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku është një marrëdhënie në qendër të vëmendjes.Së fundmi Rudina ka publikuar një foto të bërë kohë më parë me Ertën, vajzën e Markut. Ajo i ka uruar asaj publikisht suksese në këtë vit të ri shkollor.Moderatorja e shoqëroi postimin me një foto krah vajzës së Mark Frrokut dhe shkroi: “Suksese këtë vit zemra ime”.