FOTO/ Kjo nuk pritej, biznesmeni i njohur sul.m direkt Bashës, gjen kryetaren e re të PD-së

Biznesmeni i njohur serbo-boshnjak, Damir Fazliç ka bërë një postim promovues në rrjetet sociale për ish-deputeten e PD-së, Majlinda Bregun. Në një status në Tëitter, Fazliç shprehet se Bregu është liderja e ardhshme e Partisë Demokratike dhe se kryetari aktual Lulzim Basha duhet të largohet.

“Liderja e ardhshme e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu! Basha ik!”– shkruan ai krahas fotove ku shihet Bregu.