FOTO/ Pamela nuk ndalet! Edhe pse gjyshe nxjerr në pah gjoksin dhe zhvishet për …

Pamela Anderson kërkon vëmendje pavarësisht moshës.

Pamela Anderson, 51 vjeç, nuk ka kaluar pa u vënë re gjatë show gjerman, mbrëmjen e djeshme në ‘Lambertz Monday Night’.

Ajo ka magjepsur të gjithë të ftuarit, mes të cilëve Sarah Ferguson dhe Hermann Buhlbecker, CEO i Lambertz, gjatë një performance në Këln, ku nuk kanë munguar hedhjet dhe piruetat sensuale.