FOTO/ Pamje të rënda, djali i shtrirë në rrugë, ak.sident masiv

Një tjetër aksident ku janë përfshirë disa makina është regjistruar ditën e sotme në në Tiranë.

Një automjet taksi është përplasur fillimisht me një motor dhe më pas me një kamion.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Unazës së Re. Nga ky aksident i trefishtë kanë mbetur të pla.gosur rëndë dy persona.   Ndërkohë që në vendngjarje ndodhen policia dhe mjete zjarrfikëse.