FOTO/ “Unë i vesh ku**at si ty”/ Shpë.rthen Tayna, postimi sho.kues

Reperja kosovare e cila tanimë njihet dhe jashtë vendit, Tayna,pas një vere të ngarkuar me projekte udhëtoi drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Gjatë kohës që ka qëndruar  në Amerikë Tayna ka punuar edhe për një set fotografik me Fadil Berishën, imazhet e të cilave këngëtarja ka filluar t’i ndajë me publikun.

Në një postim të bërë së fundmi Tayna është paraqitur shumë stil me flokë rozë dhe një pallto të gjatë deri tek këmbët, dhe fotos ia bashkëngjiti edhe një shkrim ironik “Une i veshi kudrat si ti”.

Lexo edhe: