FOTOT e mrekullueshme/ Me djalin në gji, Klea Huta bën postimin e veçantë…mos e humbisni

Një prej femrave më të bukura në Shqipëri. Klea Huta është një nga mamit më të reja të shoëbizz-it shqiptar, dhe gjithmonë e tregon përmes postimeve se sa e lumtur është.

Së fundmi këngëtarja ka postuar disa foto në ‘Instagram’,  në njërën shihet duke e ndërruar djalin e saj në bagazhin e makinës e kuruar në çdo detaj, ndërsa në foton tjetër shihet duke i dhënë gji djalit dhe disi më e çrregullt.  “Instagram dhe jeta reale”, shkruan Klea krahas fotove.