FOTOT/ Prezantuesja super se.ksi tregon “zog.un” live në TV, tr.onditet opinioni publik

Ajo është një prej prezantueseve më seksi të motit në botë por ngjarja që i ka ndodhur së fundmi është një incident aspak i këndshëm. Gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare.

Siç mund të shihni në fotot më poshtë ajo afrohet te tre prezantuesit për të treguar me detaje fustanin e saj, por njëri prej tyre e tërheq më shumë seç duhet, duke ia nxjerrë të gjitha në shesh.

25-vjeçarja nuk kishte veshur të brendshme dhe u “turpërua” para syve të të gjithëve, duke treguar gjithçka.