Françeska Jaçe do ju ndezë sërish pas kësaj poze! Po këtë herë çfarë bëri?

Që nga dalja e saj në ekran, vajza nga Vlora tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj joshëse por tani pas ndryshimeve dhe ndërhyrjeve ajo shfaqet më shumë seksi.

Vetëm pak ditë më parë ajo publikoi dy foto vrastare e shtrirë në rërë dhe me bikini.
Françeska Jaçe na kujtoi të gjithëve se vera për të nuk ka mbaruar ende.

Tashmë ajo pozon sensuale në një klinikë ku merr trajtimet e nevojshme.

Çdo pozë e ish banores së Big Brother komentohet gjerësisht dhe vjedh vëmendjen e ndjekësve në Instagram të cilët nuk i kursejnë reagimet.